Manager instruire în VÂNZĂRI (limbi străine)

Chișinău -

Aptitudini

  1. Office
  2. Cooperare
  3. Disciplină
  4. Comunicare eficientă
  5. Planificare
  6. Coordonarea echipei

Descrierea funcției

▶ Dacă ești o persoană comunicabilă, cunoști o limbă străină iar domeniul vânzărilor este unul care te pasionează, atunci merită să citești acest anunț până la capăt!

✔️ Care vor fi responsabilitățile tale de bază?

- Vei fi ambasadorul companiei în țara gazdă (a cărei limbă o cunoști);

- Vei instrui echipa de vânzări;

- Vei transmite principiile și valorile în echipele noi;

✔️De la tine se cere:

- Să cunoști una din limbile străine precum este Spaniola (Catalonia), Engleza, Italiana, Germana, Ucraineana;

- Să ai experiență în domeniul vânzărilor de minim 2 ani;

- Să fii deschis spre comunicare;

- Să deții competențe manageriale;

- Să fii deschis în a învăța lucruri noi;

- Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică;

- Să fii atent la detalii;

- Disponibilitate pentru deplasări peste hotarele țării.

✔️Ce oferă compania?

- Instruire zilnică și traininguri de specialitate;

- Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă;

- Autonomie în planificare

- Program de lucru — full time, de la ora 10 la 19, cu posibilitatea desfășurării activității de la distanță;

- Oportunitatea de a interacționa cu piața locală și internațională;

- Angajare oficială, asigurarea socială și medicală;

- Condiții europene de lucru;

- Salariu stabil + Bonusuri în funcție de performanță;

- Perspective de creștere într-o companie care se dezvoltă pe plan internațional.

▶Devino parte a unei echipe tânere și ambițioase.

▶Dacă ești deschis provocărilor și iubești mult călătoriile, atunci nu sta mult pe gînduri, aplică CV-ul!

Salariu:
  • 8 / pe zi
    Ore de lucru