Director Marketing | CHIȘINĂU

Chișinău -

Aptitudini

  1. Office
  2. Google Ads
  3. Cooperare
  4. Atenție
  5. Disciplină
  6. Comunicare eficientă
  7. Observare
  8. Planificare
  9. Soluționarea problemelor
  10. Luarea deciziilor
  11. Coordonarea echipei

Descrierea funcției

Dacă ești o persoană organizată, responsabilă și ambițioasă, te invităm să devii parte a echipei noastre cu oameni frumoși, implicați și profesioniști!

▶ Ce îți oferim:

• Salariu motivant;

• Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică și profesionistă;

▶ Responsabilități:

• Elaborarea, implementarea și dezvoltarea strategiilor de marketing ale companiei;

• Elaborarea și asigurarea realizării planului de marketing în cadrul departamentului;

• Promovarea și creșterea imaginii companiei;

• Stabilirea și gestionarea bugetelor de marketing alocate;

• Organizarea și asigurarea realizării analizei pieței și a concurenților;

• Organizarea activităților departamentului de marketing.

▶ Ești persoana potrivită dacă:

• Deții un nivel avansat de cunoaștere a limbilor română și rusă (limba engleză constituie un avantaj);

• Deții cunoștințe practice în marketing și promovare;

• Ai experiență de muncă în domeniu – de minim 2 ani.

🟥 Ești pregătit/ă pentru o dezvoltare continuă, noi provocări și o călătorie de lungă durată, alături de oameni energici & ambițioși?

🟥 Te invităm să dai click pe ”Aplică Acum” și să te apropii de oamenii & valorile Bismobil Kitchen!

Salariu:
1
  • 8 / pe zi
    Ore de lucru